مقدمه

بگذارید از گذشته ها شروع کنیم...

ما مدتها بود که بر روی طراحی و توسعه وب سایتهای مختلف فعالیت می کردیم، از دیرباز نیز عدم وجود یک قالب راستچین، فارسی، بومی و مدرن را برای بخش مدیریت وب سایت هایتمان حس کرده بودیم، مدت ها سعی می کردیم با قالب های موجود(با وجود تمامی مشکلات و ایرادات) کار کنیم تا اینکه بالاخره خسته شدیم و تصمیم گرفتیم خود آستین همت بالا زده و قالب مدیریتی ایرانی مدیران را روانه بازار نمائیم. در اینجا بود که کار طراحی قالب ایرانی مدیران رسما آغار گردید.

پیش نمایش قالب مدیران

ما طی سالها متوجه شده بودیم که یک قالب خوب و مدرن Responsive می تواند علاوه بر اینکه سرعت کار Developer های ما را بیشتر کند، کیفیت خروجی کارهای ما را نزد کارفرماهایمان هم بشدت ارتقاء بدهد. از طرفی نمونه کارهای ما می توانست حتی رقبایمان را هم به وجد آورد. همینک حاصل سالها کار و تجربه تیمی ما با قیمتی بسیار اندک در اختیار شماست پس به دلایل زیر توجه نمائید.

بطور خلاصه چهار دلیل برای استفاده از قالب مدیران وجود دارد:

  • افزایش سرعت توسعه وب سایت
  • چند قدم نزدیک تر به مشتریان (به دلیل راحتی مدیران و کارفرمایان از قسمت مدیریت سایت)
  • چند قدم جلوتر از رقبا( در صورتی که امکانات وب سایت شما با رقیبان یکسان باشد، محصول شما با قالب مدیران در کنار محصول رقیب انتخاب همیشگی مشتریان خواهد بود)
  • حمایت از محصولات ایرانی باکیفیت و رعایت حقوق کپی رایتی قالب ها(همانطور که می دانید تقریبا تمام قالب های موجود به صورت غیر رسمی و غیر قانونی و بدون رضایت صاحب اثر RTL و ترجمه شده اند)

در صفحات بعد بیشتر با ویژگی های قالب آشنا خواهید شد.